خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
چگونه بیمه عمر بفروشیم؟

مشخصات اصلی


قیمت: 5000 تومان

معرفی اجمالی محصول

اغلب نمایندگان بیمه فرآیند فروش را برای خود سخت و نفس گیر می‌کنند و زمانی که در مقابل مشتری نشسته‌اند می کوشند بدون نیازسنجی مشتری با بیان مزایا و پوشش های بیمه عمر نظر مثبت مشتری را برای خرید بیمه عمر جلب کنند، این در حالی است که فروش بیمه عمر به این پیچیدگی که فرض می‌کنند نیست

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


چرا اغلب مان از فروش می ترسیم؟

چرا با اینکه یک عالمه کتاب و مقاله در مورد فروش خواندیم اما فروشنده خوبی نشدیم؟

چرا همیشه از برخورد با مشتریان جدید واهمه داریم؟

چرا فروش مان خوب نیست؟

جواب آن خیلی ساده است؛ زیرا قرار است شما به انسان ها کمک کنید، نه اینکه به ربات ها کالا بفروشید.

به زبان ساده تر؛ شما با فروش بیمه عمر و خدماتتان، قرار است مشکل پیش روی مشتری را حل کنید، نیاز او را برطرف کنید و احساس خوبی به او انتقال دهید. شما قرار نیست به یک ربات محصول بفروشید، شما قرار است به مردم کمک کنید. فرق بین فروشندگان حرفه ای و فروشندگان نوپا دقیقا در همین است.

برای مثال، بهترین تجربه خریدتان را به یادآورید؛

فروشندگان حرفه ای دریافته‌اند که فروش، یک ارتباط انسان به انسان است؛ شما نمی‌توانید از این ارتباط سوء استفاده کنید. عبارت فروش یخچال به اسکیمو تنها یک افسانه و عین کلاهبرداری است. فروشندگان بزرگ، به فکر فروش همین الان‌شان نیستند، بلکه آنها به فکر رضایت مشتری و حفظ این ارتباط هستند.

آیا در آن خاطره شیرین، فروشنده سعی داشت به شما کمک کند؟ یا فقط محصول را بفروشد؟

احتمالا اگر خاطره فروشنده خوب در ذهن تان مانده باشد، او سعی داشته به شما کمک کند. به خاطر همین است که رفتار او تبدیل به احساس خوبی در شما شده و خاطره ی آن در ذهن‌تان مانده است.

بله دقیقا به همین دلیل است که؛ فروشندگان بزرگ دنیا، هیچوقت چیزی نمی‌فروشند! آنها فقط به مشتری کمک می‌کنند. اگر آنها به مشتری زنگ می‌زنند، برای این است که کمک شان کنند. اگر آنها با مشتری قرار ملاقات می‌گذارند، دلایلی برای خرید به مشتری ارائه می‌دهند که به آنها کمک می‌کند.

آنها به چیزی بیشتر از سودِ فروش می اندیشند و آن لذت کمک کردن است.


مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط